Володимир Єгоров (м. Дружківка)

Володимир Єгоров

Володимир Єгоров загинув 15 квітня 2022 року у бою під Ізюмом на Харківщині. Рівно за два місяці йому мало виповнитися 25 років.

Володимир народився у м. Дружківка Донецької області. У дитинстві був спокійною та дружелюбною дитиною. Мав багато друзів, з якими спілкувався до своїх останніх днів. Після школи Володимир здобув фах зварювальника-технолога у Донбаській державній машинобудівній академії.

Влітку 2019-го відслужив строкову службу в армії, за два роки вирішив пов’язати своє життя з військовими структурами та уклав контракт із 93-ю окремою механізованою бригадою «Холодний Яр». Працював на посаді механіка-водія.

Під час повномасштабної війни Володимир у складі свого підрозділу обороняв Харківську область.

5 квітня 2022 року Володимир вперше став батьком – кохана дружина народила йому донечку, яку назвали Ніною. Він дуже зрадів цьому. Однак недовго. За 10 днів чоловік загинув під Ізюмом.

«Найщасливіші події у його житті тільки починалися. Йому не склалося дожити лише 2 місяці до свого 25-річчя, на яке він дуже чекав. Він завжди залишиться відважним героєм для його великої, рідної, єдиної сім’ї. А для доньки він був, є, й буде завжди Ангелом Охоронцем. Героям слава!», – розповіла сестра полеглого воїна Ганна.

Поховали Героя на рідній Донеччині.

Вдома на Володимира чекали дружина, новонароджена донька, сестра, мати, дідусь, дядьки.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *