Волонтер – це покликання

Волонтерський рух на Донеччині

З нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів на базі Донецького обласного краєзнавчого музею відбувся «круглий стіл» «Волонтерський рух на Донеччині: здобутки та перспективи», до якого працівниками відділу краєзнавства Центральної міської бібліотеки (м. Краматорськ) було підготовлено підбірку публікацій у ЗМІ, присвячених волонтерському рухові на Донеччині.

Тут й інформаційно-репортажні повідомлення «В Краматорске наградили волонтеров Донетчины в шести номинациях», «Волонтерські сітки слугують для воїнів покровом».

Перше дозволить розширити перелік волонтерських організацій Донеччини, а в другому йдеться про сподвижницьку діяльність учасниць громадської ініціативи «Слов’янські дівчата», які звертаються до співгромадян: «Якщо у вас є порив душі, бажання допомогти і вільний час, приходьте».

Дуже цікавим є інтерв’ю з Народним героєм України Лілією Болбат («Волонтерка з Маріуполя Лілія Болбат: «Мені небайдуже!»). У варто звернути увагу на два зізнання. По-перше, «Що стосується волонтерської допомоги, то тут до діла я завжди підходила з холодною головою і без емоцій – тільки найбільш потрібне і першочергове. Те, що допоможе зупинити ворога й те, що врятує життя бійцям». По-друге, чітко виражена патріотична позиція: «Нам просто не все одно, що буде з нашою країною!»

Тож ознайомтеся детальніше з цими матеріалами, представленими тут та на сторінці у Facebook.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *