Вифлеємський вогонь миру запалили у Донецькому обласному краєзнавчому музеї

ДОКМ - Різдвяні свята 2021

5 січня 2022 року до Донецького обласного краєзнавчого музею завітали пластуни міста Краматорська. Вони показали присутнім гостям різдвяний вертеп, заспівали, зіграли  та завіршували.

Після театрального дійства, присвяченого народженню Ісуса Христа, українські скаути  запалили Вифлеємський вогонь миру у Донецькому обласному краєзнавчому музеї.

ДОКМ - Різдвяні свята 2021 2
ДОКМ - Різдвяні свята 2021 3
ДОКМ - Різдвяні свята 2021 4
ДОКМ - Різдвяні свята 2021 5

Вифлеємський вогонь є символом, який об’єднує усіх людей.В скаутському поясненні, палаючий вогник символізує мир, тепло і злагоду, а світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу.

ДОКМ - Різдвяні свята 2021 8

Гості  переглянули фрагменти кінофільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». На завершення, відвідувачам та учасникам заходу провели екскурсію виставкою «Різдво. Погляд крізь століття», де їм розповіли про давні та сучасні традиції відзначення новорічних і різдвяних свят.

ДОКМ - Різдвяні свята 2021 6
ДОКМ - Різдвяні свята 2021 7
ДОКМ - Різдвяні свята 2021 9

Дякуємо краматорським пластунам і гостям заходу, що завітали до музею.

До зустрічі на наступних заходах Донецького обласного краєзнавчого музею.  Запрошуємо за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна, 84, телефон: 0994517779.