Євген Лєпін (м. Маріуполь)

Євген Лєпін

Боєць полку «Азов» Євген Лєпін, позивний Ліпа, загинув у квітні, під час боїв за «Азовсталь» у рідному Маріуполі. Йому було 37 років.

Євген народився у Маріуполі на Донеччині. Хлопець цікавився технікою, тому обрав спеціальність інженера. Закінчив Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету. Працював за фахом.

Після обстрілу Маріуполя у 2015 році, Євген приєднався до азовців.

«Був звичайним хлопцем. Дуже любив техніку. Жив, радів життю. Він вчився у виші і працював інженером. А потім, коли скоротили, бо були так часи, він пішов ремонтувати техніку. І коли в лютому 15 року обстріляли «Східний» з «Градів», він сказав: Він казав: «Я буду захищати свій Маріуполь». Поїхав у Київ, пройшов всі тренування. Його зачислили», – розповіла журналістам мама захисника Наталія.

У лютому 2022 року Ліпу мали перевести на службу у Київ, а вже невдовзі у нього закінчувався контракт. Однак 24 лютого змінилися всі плани.

Дружина захисника Ольга розповіла журналістам, що до 15 квітня чоловік постійно заспокоював. Але з того дня на «Азовсталі» точились інтенсивні бої. Саме цього дня Євген перестав виходити на зв’язок.

«Я кожного дня писала – ти ж тільки повернись живим… «Ти що? Я повернусь, я ж тобі обіцяв, у нас стільки планів. Ні-ні, все добре». До 15 квітня в нього все було добре. 16-го мені ніхто не пише, ніхто не відповідає, відео жодних нема. Я думаю – проблеми зі зв’язком. 17 число – те ж саме, проблеми зі зв’язком. 18-го мені від побратима приходить повідомлення, бо я ж їм пишу. Каже: «Я зараз дізнаюсь, як Ліпа». Це було о 13:40. За сім хвилин мені написали: «Мої співчуття, але його більше немає». – «Як це сталось?» – «Авіабомба», – розповіла Ольга.

«Просто не треба брати моє. Ми захищаємо нас усіх. Це наше, і ми то не віддамо. Треба ще протриматись. Нас не треба витягувати. Ми не в полоні. Треба підтримка. Ми справимося», – писав Євген дружині у той період, коли був на «Азовсталі».

Лише в червні тіло захисника привезли у Київ. У Героя залишилися мама і дружина.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал

Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *