Юрій Ніколаєць (м. Краматорськ)

Юрій Ніколаєць

43-річний старший сержант Юрій Ніколаєць, позивний Док, загинув 7 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання під селом Новоєгорівка на Луганщині.

Юрій родом з Краматорська. Навчався у місцевій школі №9. Закінчив Донбаську державну машинобудівну академію. Був приватним підприємцем.

З першого дня повномасштабної війни Юрій пішов воювати зі словами: «Хто піде, якщо не я. Мені є що захищати, що втрачати. Це наша земля, земля наших предків. У нас є бізнес, будинок, у нас росте дитина і вона має жити під мирним небом».

Чоловік потрапив у місцеву військові частину ЗСУ. Пройшов навчання та став бойовим медиком. Згодом перевівся до Десантно-штурмових військ. Брав участь у звільненні населених пунктів Святогірськ, Лиман та Щурове на Донеччині, також воював під Ізюмом.

«Успішний бізнесмен з Краматорську. Не сховався за кордон, а прийшов добровольцем в перші дні. Вибач, що не змогли провести в останню путь. Світла пам’ять побратимам, котрі загинули в боротьбі з російськими окупантами за волю Україну» – написав Віталій Киркач-Антоненко, який загинув через місяць після свого друга.

«Юра, ти для мене став справжнім прикладом, коли добровільно пішов захищати нас. Я був увпевнений, що, повернувшись з війни, ти будеш розповідати нам історії про перемоги. Не можу повірити, що тебе немає з нами…» – написав Денис Чубатенко.

Поховали захисника на Алеї Героїв у селі Іванівка під Краматорськом.

У Юрія залишилися дружина, син і донька.

Будь ласка, відкладіть на хвилину свої справи та віддайте належну шану загиблим.

Пам’ятаймо!

Джерело: платформа пам’яті Меморіал Меморіал героїв

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *