З Днем Конституції України!

День Конституції України

Сьогодні українці відзначають 25-у річницю ухвалення Конституції України. Незважаючи на складні процеси у Верховній Раді, 28 червня 1996 року о 9-ій годині 18 хвилин депутати таки ухвалили Конституцію України. Прийняття Основного Закону фундаментально закріпило незалежність нашої країни, закарбувало волю українського народу жити у власній державі. Конституція України – оберіг державності, демократії та гарант соборності країни.

Основний Закон України складається зі 161-ї статті. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Конституція говорить про права і свободи українців, про повагу та гідність, недоторканість житла і право на свободу думки та слова, територіальну цілісність та недоторканність існуючих кордонів, про невід’ємне право на життя кожної людини в Україні та багато іншого, що притаманно конституціям виключно демократичних суспільств.

Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо пам’ятати про це.Обов’язок кожного громадянина України – плекати принципи, закладені у Конституції, щоб вони не тільки містились на папері, а допомагали українцям будувати нашу державу. Україна починається з кожного з нас, і нам під силу збудувати суспільство, де будуть панувати гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення. Вітаємо з Національним святом, з Днем Конституції, українці. Слава Україні! Героям Слава!

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *