Захід “Птахи – наші друзі” у ВМЛ

11 квітня співробітники музею разом з членами шкільного учнівського лісництва “Лісовички” Благодатненської ЗОШ та працівниками ДП ” Великоанадольське лісове господарство” брали участь у заході “Птахи – наші друзі”. Школярі відвідали “Екологічну обсерваторію” музею, розповіли про найбільш важливих і цікавих представників різноманітного пташиного світу, вивчили їх життя, повадки, харчування.Подивилися анимаційний фільм про птахів, який підготувала керівник шкільного учнівського лісництва Лещенко Алла Іванівна.

Птахи - наші друзі - захід

Птахи - наші друзі

Захід Птахи - наші друзі

ВМЛ - захід

Великоанадольский музей лісу - захід

ВМЛ

Діти у музеї лісу

Діти у ВМЛ

Учасники заходу з задоволенням відгадували загадки, отримували призи. В шкільній майстерні діти виготовили шпаківні для пташок і розвісили їх на головній алеї Великоанадольського лісу та біля контори ДП “Великоанадольське лісове господарство”. Цей захід закінчився смачним чаюванням на подвір’ї музею.