Захід «Революція Гідності – початок свободи» до Дня Гідності та Свободи

Революція Гідності – початок свободи

До Дня Гідності та Свободи Донецький обласний краєзнавчий музей підготував захід «Революція Гідності – початок свободи», в рамках якого відвідувачам пропонуються різні активності.

Програма заходу на 21 листопада 2021 року:

  • 11:00-12:00 – майстер-клас для дітей з виготовлення ляльок-мотанок з українською символікою;
  • 11:45-12:45 – локація «Поетичні відчуття Майдану» (відвідувачам музею будуть запропоновані вірші українських поетів про події Революції Гідності, кожен бажаючий зможе обрати твір та продекламувати його присутнім гостям заходу);
  • 13:00-14:00 – перегляд документального фільму «ЄВРОМАЙДАН SOS». Кінопоказ організований спільно з Кіноклубом Docudays UA «Поруч».

Про фільм: «Євромайдан SOS» виник з ініціативи молодих правозахисників та активістів, які об’єдналися 30 листопада після побиття студентів на Євромайдані. Нині громадська організація веде моніторинг військових злочинів, займається міжнародною адвокацією та звільняє політичних в’язнів. Олександра Матвійчук – відома в Україні молода правозахниця, керівниця Центру Громадянських Свобод розповідає, як наступного дня після побиття студентів на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року активісти відкрили «гарячу» лінію для постраждалих і ще одну – для волонтерів-адвокатів. І таким чином забезпечили юридичні послуги та захист у судах для учасників протесту. Нині вони ведуть моніторинг військових злочинів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, передають добуті документи в Гаазький суд, займаються міжнародною адквокацією та борються за звільнення українських політичних в’язнів у Росії.

Відвідувачі також зможуть ознайомитися з інформаційними та фотоматеріалами на стендах, підготовлених співробітниками музею до свята. Протягом дня працюватиме виставка «Цілісність» фотохудожниці Зої Шу, відвідати яку можна буде безкоштовно.

На офіційних сторінках Донецького обласного краєзнавчого музею 21 листопада буде викладено відео лекції-бесіди «Зима, що нас змінила», присвяченої зміні поглядів українців на події кінця 2013 – початку 2014 років.

Запрошуємо долучитися до нашого заходу! 21 листопада музей працює з 9:00 до 18:00.

Увага! У зв’язку з карантинними обмеженнями червоної зони, відвідування музею можливе за наявності «зеленого» сертифікату про вакцинацію від COVID-19, негативного ПЛР-тесту, зробленого не менше ніж за 72 години до відвідування музею або довідки про перенесену хворобу на коронавірус.

Будь ласка, обов’язково майте при собі захисні маски та не забувайте про інші засоби індивідуального захисту.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *