Запрошуємо у віртуальну подорож Великоанадольським музеєм лісу

Великоанадольський музей лісу - ДОКМ

Великоанадольський музей лісу – унікальне місце. Його винятковість полягає в тому, що він розповідає історію першого рукотворного лісу в Європі. Це також єдиний музей подібного профілю в Україні.

Великоанадольський музей лісу відкрито у 1991 році як відділ Донецького обласного краєзнавчого музею. Він розташований у смт Графське Волноваського району Донецької області. Музей знаходиться у будинку, збудованому у 1853 році. Тут колись разом з родиною жив В.Є.Графф – засновник Великоанадольського лісництва.

Експозиція музею розміщується у 5 залах і тематично ділиться на 4 основні розділи: «Етапи степового лісорозведення», «Природні умови та багатство Великоанадольського лісу», «Меморіальний комплекс, пов’язаний з життєдіяльністю лісничого М.Я. Дахнова», «Побут кінця ХІХ – початку ХХ століття». Серед експонатів – унікальні фотоматеріали і документи, що розповідають про діяльність вчених-лісників, які працювали над створенням Великоанадольського лісу, етнографічні предмети, опудала тварин, рослинність та ін.

Пройшовши виставковими залами Великоанадольського музею лісу, можна дізнатися про флору і фауну, геологію, рельєф, водиВеликоанадольського лісу і про те, яким чином на одній території співіснують представники рослинного і тваринного світу лісової і степової зон.

І тепер відвідати Великоанадольський музей лісу можна онлайн. Відправляйтесь у віртуальну подорож – переходьте за посиланням нижче та відчуйте себе гостем унікального закладу.

3D тур

Сторінка автора у ФБ: https://www.facebook.com/serhei.orlik/

3D-тур  створено за власнi кошти студією «Travelbox VR» з метою популяризації туризму в Донецькій області.

Поділитися в соціальних мережах:

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *