Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Краєзнавчий рух на Донеччині”

Всеукраїнська науково-практична конференція Краєзнавчий рух на Донеччині

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Краєзнавчий рух на Донеччині». Ми переконані, що навіть в умовах війни наука не повинна занепадати, тож участь у науковій конференції з проблем регіонального краєзнавства стане ще одним викликом перед російським агресором, який прагне повної денацифікації як населення Донеччини, так і всієї України.

Проведення конференції в режимі онлайн заплановано на 8 грудня 2022 року. Напрями роботи конференції:

1. Розвиток краєзнавчого руху на Донеччині протягом другої половини ХХ – початку ХХІ сторіччя.
  2. Історіографічний огляд здобутків краєзнавців Донеччини.
  3. Напрямки сучасних краєзнавчих досліджень.
  4. Краєзнавчі аспекти дослідження російсько-української війни 2014-20… рр.
  5. Музейні інституції Донеччини, як чинник збереження історичної спадщини регіону.
  6. Археологічні дослідження на Донеччині: здобутки та перспективи.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції потрібно до 24 листопада 2022 року (включно) надіслати заявку за вказаною формою й електронну версію статті обсягом 3-6 стор. на електронну адресу donetskregionalmuseum@gmail.com.

Участь у конференції безкоштовна.

У заявці вказується:

• прізвище, ім’я, по батькові учасника;
  • місце роботи (установа, яку представляєте);
  • посада, науковий ступінь, вчене звання (для здобувачів – назва ЗВО, курс);
  • контактний телефон і адреса електронної пошти автора статті (обов’язково);
  • тема виступу;
  • форма участі (виступ з доповіддю до 10 хв./заочна (опублікувати статтю)).

Надіслати на електронну адресу оргкомітету статтю (українською чи англійською мовами), тема повідомлення «Конференція», назва файлу повинна відповідати прізвищу першого автора, наприклад: petrenko.doc

Після отримання матеріалів оргкомітет обов’язково надсилає повідомлення з підтвердженням факту прийняття їх до електронної збірки матеріалів конференції з подальшим її розміщенням на офіційному сайті Донецького обласного краєзнавчого музею. Електронна збірка матеріалів конференції буде розіслана усім учасникам. Видання паперового варіанта збірки планується на 2023 р.

Напередодні роботи онлайн-конференції учасникам (на їхню електронну адресу) буде надіслане електронне запрошення для участі в роботі. Учасникам конференції видається сертифікат.

Вимоги до структури й технічного оформлення статей

Статті повинні містити наступні елементи:

• обґрунтування обраної теми/проблеми дослідження;
  • чітке формулювання мети дослідження (3-4 позиції);
  • виклад основного матеріалу з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів;
  • стислі висновки з даного дослідження й перспективи подальших розвідок у цьому напрямку.Технічні вимоги щодо оформлення матеріалів:
  • обсяг статей – 3-6 сторінок формату А 4 (в електронному варіанті набір має бути виконано за програмою WORD 6.0, 7.0 і вище, WINDOWS 98 і вище);
  • параметри сторінки: ліве поле – 2, праве – 2, верхнє – 2, нижнє – 2 см;
  • шрифт Times New Roman; розмір шрифту 14, інтервал 1,5.

Просимо максимально ретельно вичитувати ваші матеріали! Усі опубліковані в збірці матеріали подаються в авторській редакції.

(1) коментар

1. Надія

Доброго дня!
    Підкажіть, будь ласка, як з вами можна зв’язатись з приводу конференції?